1. Anasayfa
 2. Özel Günler

Duygusal Babalar Günü Mesajları – Çok İyi Sözler

Duygusal Babalar Günü Mesajları – Çok İyi Sözler
0

Sayfa İçeriği: Duygusal Babalar Günü Mesajları Kısa, Duygusal Babalar Günü Mesajları Ölmüş, Eşe Duygusal Babalar Günü Mesajları, Duygusal Babalar Günü Mesajları Uzun

Bu güzel sayfada sizler için en duygusal babalar günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki duygusal anlamlı babalar günü mesajların ve sözlerini instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

DUYGUSAL BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ


Bana eksiklerimi sorma hayat. Babam derim tamamlayamazsın. Babalar günün kutlu olsun.


Mevsimin suçu yok babam, yokluğun soğuk!

Annemin akrabalarının ne dediği önemli değil, en iyi baba sensin.

Babamı özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım!

Bir şeye ihtiyacın olursa söyle demişti babam. Sana çok ihtiyacım var baba!

Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına. Babalar Günün kutlu olsun!

Yağmurla yarıştım bu gece. Ben ağladım o yağdı. O güneşi özlemişti, ben seni babam.

Bana eksiklerimi sorma hayat. Babam derim tamamlayamazsın. Babalar günün kutlu olsun.

Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Babalar günün olsun babam!

Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süperman! Babalar Günün kutlu olsun!

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Hayatın anlamını ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam! Babalar günün kutlu olsun.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren bize kahramanlık yapan bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

Hayatta her insanın başına gelmesi gereken en değerli ebeveynlerden birisin, babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın bana kazandırdığın sayısız tecrübe için teşekkür ederim. İyi ki varsın canım babam! Babalar günün kutlu olsun.

Her geçen sene daha da anlamlanan bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye yine sonsuz sevgim olacak. Babalar günün kutlu olsun.

Kanatlarının altına alıp bizi her daim koruduğun için ve şefkatle okşadığın saçımın verdiği tarifsiz huzur için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar Günün kutlu olsun.

Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

Beni her zaman güçlü bir birey olarak yetiştirip o şekilde hayata hazırlayan ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.

Hayata gözlerimi açar açmaz beni sevgisiyle karşılayan ve bunu bugüne kadar başarıyla sürdüren canım babam bugün senin günün, babalar günün kutlu olsun.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın. Babalar Günün kutlu olsun.

Gücünü ve kudretini hiçe sayamayacağım kadar çok seviyorum seni. İçimde büyüttüğün bu güçlü sevgi bağı için sana minnettarım babacığım babalar günün kutlu olsun.

Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Babalar günün kutlu olsun.

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Bazı geceler çok dayanılmaz oluyor. Geçmişe olan özlem ve sevgi kokusunu üzerimden atamıyorum. Ne kadar aciz bir durumda olsam da yinede seni özlüyorum baba.

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Yeri geldiğinde bana bir abi, bir kardeş bir arkadaş bazen de annelik eden bir tanem babam, iyi ki senin kızınım ve iyi ki sen de benim babamsın. Varlığın bana en büyük hediye derdin ya hep senin de varlığın bana ömürlük bir hediye. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar Günün kutlu olsun. Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Eğer sen olmasaydın, cokiyisozler.com bu dünyanın gerçeğini anlamam zaman alırdı babacım ve eğer sen olmasaydın, bu hayatın güzelliklerini anlamam da o kadar uzun sürerdi ki. İyi ki hayatımın her adımında yanımda oldun ve bana destek çıktın. Seni çok seviyorum canım babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Küçücük bir çocukken elimden tutup beni ayağa kaldırdığında benim için neler yapabileceğinin sinyallerini vermeye başlamıştın aslında. Bunun bu yaşıma kadar devam ettiğini ve bundan sonra da böyle olacağını biliyorum. Canım babam, babalar günün kutlu olsun.

Duygusal Babalar Günü Mesajları

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

Uçar , Kaçar , Zıplar :)

Yazarın Profili
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir