1. Anasayfa
 2. Özel Günler

Polis Haftası Sözleri, Polis Haftası Mesajları

Polis Haftası Sözleri, Polis Haftası Mesajları
0

Sayfa İçeriği: Polis Haftası Sözleri Kısa, Polis Haftası Sözleri Eşe, Polis Haftası Sözleri Sevgiliye, Polis Haftası Kutlama Sözleri, 10 Nisan Polis Haftası Sözleri, Polis Haftası Sözleri 2021

Bu güzel sayfada sizler için en güzel polis haftası sözlerini hazır ettik. Sayfadaki anlamlı polis haftası sözlerini instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

EN GÜZEL POLİS HAFTASI SÖZLERİ


Polis devlet gücünün temsilcisidir. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!


Polise saygı, devlete saygıdır. Polis haftanız kutlu olsun.

Polisler canımızı ve namusumu koruyabileceği en değerli emniyet güçleridir.

Polis haftanızı kutlarım, ellerinizden öperim, Saygılar sunarım.

Polis abilerim, ablalarım. Polis haftanızı kutlar, sizi rabbime emanet ederim.

Polise taş atma, onlara teşekkür et. Polis haftanız kutlu olsun.

Bu ülkenin askerlerimizle birlikte en kahraman evlatları, Polis haftanız kutlu olsun.

Polis devlet gücünün temsilcisidir. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

Toplum güvenliğinin en temel öğesi polistir. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

Polis Haftası Sözleri

Polise sevgi demek, refah ve huzurlu gelecek demektir. Polis haftanız kutlu olsun.

Polis demokratik düzenin kararlı koruyucusudur. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şevkatli olmalıdır.

Polis demek, toplumun huzuru ve refahı demektir. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

Bu güzide büyük ailenin mensupları, sizler ile gurur duyuyoruz, Polis Haftanız kutlu olsun!

Polisler bacılarımız, abilerimiz veya kardeşlerimizdir. Huzur ve güvenlik için toplumda görev yaparlar.

Tarih bu milleti hep büyük harflerle yazdı, silmek kimin haddine! Polis haftası kutlu olsun.

Ülkesi güvende olsun diye kendi canını hiçe sayan büyük kahramanlarımız polis haftanız kutlu olsun.

Türk polisi gücünü yasalardan ve halkından alır. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

Polis toplumun en önemli değerleri olduğundan, insanlara güzel gelecekler sunar. Polis haftanız kutlu olsun.

Polis, kanun adamıdır Ona her zaman saygı göstermeli ve itaat edilmelidir. Polis haftanız kutlu olsun.

Güvenlik ve asayişi sağlamak için, gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Huzurla uyumak istiyorsanız onun sırrı polislere olan güvendir. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakârca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Polise yardım et, asla kötülük etme, senin ve aileni koruyan bir polis asla unutma. Polis haftanız kutlu olsun.

Allah’ım! Alnı secdede duranlar hatırına, Kâbe’de ağlayan göz hatırına, Hz. Muhammed (S.A.V) kokulu gül hatırına! Sen tüm polislerimizi koru. Polis haftanız kutlu olsun.

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis.

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun!

Gece rahat bir şekilde yürüyebiliyorsam polisler sayesinde. Milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin, Polis Haftası kutlu olsun

Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Karaman’ın güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan emniyet teşkilatına teşekkürlerimi sunarım.

Siz yatağınızda rahat uyuyun diye, elini, kolunu, bacağını ve dahi canını kaybeden yiğitler var. Polis haftasında tüm polislerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz. Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

Polis Haftası ve Polis Günü nedeniyle bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle selamlar, Polis Haftalarını kutlarım.

10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatımızın Yıldönümünü kutlarken; teşkilata bugüne kadar emek vermiş ve vermekte olan tüm polislerimize saygılarımı sunarken, şehit polislerimizi ise rahmetle anıyorum.

Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın Kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası’nı kutluyorum.

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun!

176 yıldır bıkmadan usanmadan 7 gün 24 saat canı pahasına vatanımızın her bir köşesin de, hainlere göz açtırmayan Türk Polis Teşkilatımızın ve omuz omuza beraber görev yaptığımız Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Cenab-ı Allah yar ve yardımcısı olsun.

Tüm emniyet mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyor; görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, görevleri başında olan mesai arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının bütün mensuplarına başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Allah’ım bu güzel vatanımızı ve bayrağımızı canını hiçe sayarak koruyan tüm vatan evlatlarımızı sana emanet ediyoruz Şüphesiz ki sen emanetine sahip çıkan ve koruyansın Rabbim sen onları koru ki onlarda vatanımızı ve bizleri korusunlar. Polis haftanız kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına da, Allah’tan rahmet, onların yakınlarına da, halen görev başında bulunan polislerimize de Polis haftası ve Polis günü vesilesiyle; minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Türk Polis Teşkilatı; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis ve temin etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden başarılı bir şekilde. Yılıdır çalışmaktadır. Allah Türk Polisini korusun!

Tüm emniyet mensuplarımızın polis haftası kutlu olsun. Hepsine canı gönülden teşekkürler. Onlar bizim her şeyimiz. Bütün polislerin Allah yardımcısı olsun. Ayrıca tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum; şehit anne babalarının ellerinden öpüyorum. Bende bir polis eşiyim; eşimle gurur duyuyorum.

Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez bir unsur olan polis teşkilatımız, köklü kurumlarımızın başında gelmektedir. Kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu günde, milletimizin bağrından çıkmış güzide mensuplarının fedakâr ve cansiperane çalışmalarının Halkımıza güven ve gurur verdiği muhakkaktır.

Polis Teşkilatının Kuruluşunun Yıldönümü ve Polis Günü münasebetiyle, İlimizde huzur ve güven içinde bir ortamın sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarını içtenlikle kutluyorum. Görevi esnasında şehit olan ve vefat eden polislerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına sağlık ve başarı diliyorum.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, cokiyisozler.com nice fedakarlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyor, tüm polislerimize görevlerinde üstün başarılar temenni ediyorum. Bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi de rahmetle anıyor, teşkilatımıza, ailelerine ve geride kalanlarına sabırlar diliyorum.

10 Nisan, Polis Günü, Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Bütün teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Polis Haftası Sözleri

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

Uçar , Kaçar , Zıplar :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir