1. Anasayfa
 2. Özel Günler

Yengeye Anneler Günü Mesajları – Çok İyi Sözler

Yengeye Anneler Günü Mesajları – Çok İyi Sözler
0

Sayfa İçeriği: Yengeye Anneler Günü Mesajları Kısa, Yengeye Anneler Günü Mesajları Uzun, Yengeye Anneler Günü Mesajları Duygusal, Yengeye Yazılacak Anneler Günü Mesajları

Bu güzel sayfada sizler için yengeye söylenecek en güzel anneler günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki yengeye anlamlı anneler günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

YENGEYE DUYGUSAL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI


Bana her zaman bir arkadaş, bir sırdaş olan canım yengem. Anneler günün kutlu olsun.


Benim biricik yengem, kalbimde daima çok özel bir yerin olacak.

Annelerin en güzeli, annelerin en özeli canım yengem anneler günün kutlu olsun.

Benim iyi kalpli güler yüzlü yengeciğimin anneler günü kutlu olsun.

Güler yüzlü, iyi yürekli yengeciğim anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Senin gibi bir yengem olduğu için gurur duyuyorum. İyi ki varsın yengem.

Bana her zaman bir arkadaş, bir sırdaş olan canım yengem. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler günün kutlu olsun yengeciğim. Kısa ve öz olsun. İyi ki varsın, iyi ki yengemsin.

En harika arkadaşlarımdan biri, gezegendeki en harika annelerden birisin! Anneler Günün kutlu olsun.

Bu özel günde kalbinin istediği her şey senin olsun. Anneler Günün kutlu olsun yengem.

Yengelerin yengesi, annelerin annesi anneler günün kutlu olsun. Rabbim daha boy boy çocuklar nasip etsin.

Birçok insan için önemlisin, ama yengem olmak için yaptığın inanılmaz işler için özellikle minnettarım.

Allah’ım şuan bu mesajı okuyan yengemi çok seviyorum sen şahit ol. Canım yengem ilk anneler günün kutlu olsun.

Güzel yengem ilk anneler günün kutlu olsun. Rabbim size yeğenimle birlikte mutlu bir ömür nasip etsin.

Sen benim sırlarımı paylaştığım, bir arkadaş, bir dost oldun sen bana canım yengem. Anneler günün kutlu ve mutlu olsun.

Anneler Günün kutlu olsun! Sen hayatımdaki en özel ve en önemli kadınsın. Seni seviyorum yengeciğim.

Abimin bir tanesi canım yengemin anneler günü kutlu olsun. Sağlıklı huzurlu ve mutlu daha nice anneler gününe inşallah.

Kimse senin kadar özverili, anlayışlı ve fedakar olamaz. Anneler Günü için bir sürü sevgi ve iyi dileklerimi iletiyorum.

Bizim evde bir kural vardır yenge çok sevilir ona her zaman saygı gösterilir. Her zaman çok sevilen yengem anneler günün kutlu olsun.

Sen çok iyi birisin yengeciğim, sen dünyalar kadar güzelsin, sen herkeslerden iyisin. Annelerin en güzeli günün kutlu olsun.

Benim senden başka kimsem yok yenge, sen benim hem annemsin, hem ablam. İyi ki varsın yengeciğim. Anneler günün kutlu olsun yengem.

Abim ve yeğenlerim çok şanslı yenge senin gibi birine sahip oldukları için. İnşallah hep böyle mutlu olursunuz. Anneler Günün kutlu olsun.

Azalmayan desteğin ve cesaretin beni her türlü başarıya götürdü. Hayatın her zaman neşeyle ve mutluluğunla dolu olsun. Seni çok seviyorum yengem.

Benim abim çok şanslı birisi; baksanıza dünyanın en iyi kalpli insanıyla evlenmiş. Şimdi bu iyi kalpli insan anne olmuş ve ilk anneler gününü kutluyor.

Belki çoğu insanın yengesi vardır ama emin olun bu mesajı okuyan yengem kadar güzel ve güler yüzlü değildir. Güler yüzlü yengem anneler günün kutlu olsun.

Hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramadım. Asla görmezden gelemem. Biliyorum hep benim için buradasın. Anneler Günün kutlu olsun yengeciğim.

Senin bizim eve gelin geleceğin günü hep hatırlıyorum. Çünkü sen bana bir yenge değil sırdaş bir dert ortağı, candan bir arkadaş oldun. Anneler Günün kutlu olsun.

İnsanın yengesi olmalı iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın tıpkı canım yengem gibi. Taze anne, anneler günün kutlu olsun.

Siz abimle birbirine yakışan çok mükemmel bir çiftsiniz. Allah’ım mutluluğunuzu daim etsin. Neşe ile birleşen elleriniz hiç ayrılmasın. Anneler günün kutlu olsun yenge.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; yengem derdim canım yengem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Kalbin kadar yaşamında temiz ve parlak olsun. Yüzündeki o harika gülümseme kadar ömrümde mutluluklarla geçsin. Allah seni bizden, bizi senden almasın canım yengem.

Senin yerin bizde başkadır yengeciğim. Aileyi çekip çeviren, olmadığı zaman ailede hemen eksikliği hissedilen birisin, değerlisin canım yengem. Anneler Günün kutlu olsun.

Yengem sen bizim ailemize katıldıktan sonra evimize neşe, huzur geldi. Sen sadece abimi mutlu etmedin hepimiz mutlu ettin. Teşekkürler yenge. Anneler Günün kutlu olsun.

Evime geldin bizlere mutluluk getirdin, herkes seni çok sevdi. Şimdi anne oldun minicik bir aile kurdunuz. Rabbim sizi her daim mutlu etsin. Günün kutlu olsun yengem.

Gönlünden geçen tüm güzellikler hayatında anlam bulsun. Ömrün saadetli ve huzurlu olsun. Bir gün gözlerinden yaş gelirse o da çok gülmekten olsun, anneler günün kutlu olsun.

Eğer abim bir gün canını sıkarsa hiç korkma üzerine üzerine yürü, senin arkanda her zaman koca bir dağ gibi duracağım. Anneler Günün Kutlu Olsun yengem yeğenlerimi öp.

Ben öyle süslü püslü laflar etmeyi bilmem. Ama şunu çok iyi biliyorum benim yengem iyi kalpli bir melek. Yeğenlerimin koruyucu tatlı meleği. Anneler Günün kutlu olsun sevgili yengem.

Önceden hiç ablam olmadı diye üzülüyordum ama şimdi hiç üzülmüyorum çünkü öyle bir ablam oldu ki çok iyi ve çok değerli birisi. İyi ki varsın yengeciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

Benim hiç ablam yok diye çok üzülüyorum ama artık hiç üzülmüyorum. Çünkü abla kadar değerli, bir kardeş kadar candan ve içten olan yengem var. Sevgili yengeciğim Anneler Günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim güzel yengem.

Geçenlerde abime çok teşekkür ettim senin gibi biriyle evlendiği ve senin gibi iyi kalpli meleği ailemize kazandırdığı için. Yeğenlerimin annesi her zaman gülümse yengeciğim Anneler Günün kutlu olsun.

Önceden hiç ablam olmadı diye üzülüyordum ama şimdi hiç üzülmüyorum çünkü öyle bir ablam oldu ki çok iyi ve çok değerli birisi. İyi ki varsın yengeciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Eğer sen arkadaşımdan herhangi başka birinin yengesi olsaydın onları çok kıskanırdım. cokiyisozler.com Böylesine güzel, böylesine iyi bir yengeleri var diye. Çok şükür ki benim yengemsin. Anneler Günün kutlu olsun.

Yengeciğim sen iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın, davranışlarıyla örnek olan birisin. Tanıdığım en iyi annelerden birisin. Anneler Günün kutlu olsun.

Kalbin kadar yaşamında temiz ve parlak olsun. Yüzündeki o harika gülümseme kadar ömrümde mutluluklarla geçsin. Allah seni bizden, bizi senden almasın canım yengem. Allah seni yeğenlerime ailene bağışlasın. Anneler Günün kutlu olsun.

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

Uçar , Kaçar , Zıplar :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir