1. Ana Sayfa
  2. Özel Günler

Dini Bayram Mesajları – Çok İyi Sözler

Dini Bayram Mesajları – Çok İyi Sözler
0

Sayfa İçeriği: Dini Bayram Mesajları Kısa, Dini Bayram Mesajları Yazılı, Güzel Dini Bayram Mesajları, Dini Bayram Kutlama Mesajları, Dini Bayram Mesajları 2021

Bu güzel sayfada sizler için en güzel dini bayram mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki anlamlı dini bayram mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

DİNİ BAYRAM KUTLAMA MESAJLARI


Allah’ım, bizi bayramla şereflendirdiğin gibi, Cemalinle ve cennetinle şereflendir.


En kötü gününüz bu … Bayramı’ndaki gibi güzel olsun… Bayramınız kutlu olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Allah’ım, bizi bayramla şereflendirdiğin gibi, Cemalinle ve cennetinle şereflendir.

Dualarım sizinle bir daha ki … Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile … Bayramı’nız hayırlı olsun.

Hüzn-ü keder def ola dilde hicab ref ola cümle günah af ola bayram o bayram ola, sağlıklı bayramlar.

Soğuk evimize … girdi ısıttı içimizi ısıttı sofralarımızı, … bitti bayramı geldi evimiz mutlu ve sevinç dolu … Bayramınızı kutlarız.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir … Bayramı diliyoruz.

… geldi evimize bereket getirdi sofralarımıza yine, … bitse de bu ay, bayramda yanınızdayız her an, … Bayrağımızı kutlarız.

Dini Bayram Mesajları

Şeker tadında bir … Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar.

… Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum mübarek … Bayramınızı kutluyorum.

… Bayramı’nızın büyük bir mutlulukla gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğiyle iyi bayramlar.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun … Bayramı’nız mübarek olsun.

… Bayramı’nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. … Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar.

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. … Bayramınız mutlu olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. … Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

… Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle… İyi bayramlar!

Bu …da birlikte aynı sofrada yer almasak da bayramda yanınızda olacağız mutlaka. … Bayramı’nız mübarek olsun.

… Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle… İyi bayramlar!

… geldi evimize bereket getirdi sofralarımıza yine, … bitse de bu ay, bayramda yanınızdayız her an, … bayramınızı kutlarız.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek … bayramınızı kutlarız.

Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan … Bayramınız kutlu olsun.

Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile … Bayramınız mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. … Bayramınız hayırlara vesile olsun.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek … bayramınızı kutlarız.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Mübarek … bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan mübarek … Bayramı’nız kutlu olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli … bayramları dileğiyle.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun bayramınız kutlu olsun.

Öyle bir bayram gülüşü savur ki göklere, eski zamanlara, gülücükler getirsin. Öylesine içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mutlu bayramlar.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. … Bayramınızı kutlarım.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! … Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin bu bayramda da erlerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. … Bayramınızı kutlarım.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. … Bayramı’nız mübarek olsun.

Gülerek bitti mübarek … ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum yaratanıma bu mübarek … bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramın mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal … Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile … bayramın kutlu olsun.

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi … Bayramı, cokiyisozler.com bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin, bütün Müslümanlara hayırlı … Bayramı diliyorum.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Rabbimiz Allah, fikrimizi zikrullah, kalbimizin nuru Resullulah, evvelimiz Allah, ahirimiz Allah, rehberimiz Kelamullah, Rabb’imiz hayırlara ihsan et bu … Bayramımızı inşallah.

Hayırlı dualarım tüm Müslümanlara bu güzel ayda bitti sonunda, gelecek … Ayı’nda da sizleri görmekten mutluluk duyarım her seferinde bayramınız mübarek olsun.

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle Mübarek … Bayramınızı kutlarım.

Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek … Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

… bayramında bir ekmeği paylaştık sizinle şimdi … bayramında da yine sizlerle olmanın mutluluğu içindeyim Allah hepimize uzun ömürler versin ve nice … aylarına ve bayramlarına birlikte girelim amin.

Yazar Hakkında

Uçar , Kaçar , Zıplar :)

Yorum Yap