1. Anasayfa
 2. Özel Günler

Kısa Öz Anlamlı Regaip Kandili Mesajları

Kısa Öz Anlamlı Regaip Kandili Mesajları
0

Sayfa İçeriği: Kısa Öz Anlamlı Regaip Mesajları Kısa, Kısa Öz Anlamlı Regaip Mesajları Arkadaşa, Kısa Öz Anlamlı Regaip Mesajları Yeni, Kısa Öz Anlamlı Regaip Mesajları 2023

Bu güzel sayfada sizler için en güzel kısa öz anlamlı Regaip Kandili mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki kısa öz anlamlı etkileyici Regaip Kandili mesajlarını şnsatgram ve whatsapp ile yada kısa mesaj ile paylaşın.

ANLAMLI KISA ÖZ REGAİP KANDİLİ MESAJLARI


Allah’ım! Recep ve Şaban’ı hakkımızda mübarek eyle bizi Ramazan’a ulaştır. Regaip kandiliniz mübarek olsun.


Allah’ın selamı üzerinize, Regaip kandiliniz mübarek olsun!

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece ihsanı bol bir gece, Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Ezan tüm insanlığa okunur üstüne alınan secdeye gider. Hayırlı kandiller.

Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen eylesin.

Ezan tüm insanlığa okunur üstüne alınan secdeye gider. Hayırlı Kandiller.

Allah bir güçlükten sonra bir kolaylık yaratacaktır. Hayırlı Kandiller.

Seni ancak alemlere rahmet olarak gönderdik. Regaip kandiliniz kutlu olsun.

İstediğin oluyorsa bir, olmuyorsa bin hayır ara. Kandiliniz kutlu olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç! Regaip kandiliniz mübarek olsun.

En güzel mübarek geceler sizlerin olsun Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Bu gece Regaip kandili. Dua edelim, yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun.

Eller semaya kalkacak, yürekler bir atacak bu gece. Regaip kandiliniz kutlu olsun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Mübarek Regaip kandilinde yaptığınız tüm duaları Allah kabul etsin. Hayırlı kandiller!

Allah’ım! Recep ve Şaban’ı hakkımızda mübarek eyle bizi Ramazan’a ulaştır. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Allah’a kulsun, zulmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatli dostun, kandilin mübarek olsun.

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Kandili’nin, İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, Kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için… Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Ey Rabbim bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi kısmet eyle! Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı bu gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun!

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip kandilin mübarek olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi duaların da hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kalpleriniz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet, Hz. Muhammed (sas) komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Ya Rab! Bizi dosdoğru bir yola ilet, senin çizmiş olduğun istkamette ilerlet, niyetlerimizi ihlaslı eyle ve bize lütfettiğin güzelliklerde bereket ihsan eyle. Bu mübarek kandil gününde dualarımızı kabul eyle. Amin.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katında iletilmesine vesile olan Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. cokiyisozler.com Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimiz bilensin. Açtık gönlümüzü sana, Sen imdat eyle, Sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle. Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, imanının bol olsun. Sevgili Peygamberimiz Şefaatçimiz olsun. Regaip Kandilimiz Mübarek olsun!

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

Uçar , Kaçar , Zıplar :)

Yazarın Profili
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir