En Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Kutlama Mesajları

Kurban-Bayrami-Mesajlari.jpg

Sayfa İçeriği: Kurban Bayramı Mesajları Kısa, En Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Mesajları Kurumsal, Kurban Bayramı Mesajları Şirket, Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Mesajları Uzun, Kurban Bayramı Kutlama Mesajları, Kurban Bayramı Mesajları 2021

Bizleri bir Kurban Bayramı’na daha kavuşturan Yüce Allah’a şükürler olsun. Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel kurban bayramı mesajlarını hazır ettik. Sayfamızdaki dini kurban bayramı kutlama mesajlarını instagram ve whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın.

EN GÜZEL KURBAN BAYRAMI MESAJLARI


Rabbimiz Allah fikrimizi zikrullah kalbimizin nuru Resullulah evvelimiz Allah ahirimiz Allah rehberimiz Kelamullah Rabbimiz hayırlara ihsan et bu Kurban Bayramımızı inşallah.


Bu bayram dualarınız ve kurbanlarınız kabul olsun.

Kalplerde sevgi gözlerde ışık dolsun. Kurban bayramınız kutlu olsun.

Barış, huzur ve mutluluk dolu bir kurban bayramı dilerim.

Kurban bayramınız mübarek, dualarını kabul olsun. Mutlu bayramlar.

Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle. İyi bayramlar.

Her gününüz bayram tadında geçsin, kurban bayramınız mübarek olsun.

Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar esenlikler dilerim.

Ne mutlu ki Hz. Allaha kurban olan canlara. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sevdiklerinizle beraber güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle, iyi bayramlar.

Kardeşlik ve dostluğu en güzel şekilde hissedeceğimiz bir kurban bayramı olması dileğiyle.

Kurban bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, yuvanız bereketli olsun.

Kurban bayramının ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim.

Hakka adanmışlığı son nefesinde bile ikrar eden canlar. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Küslerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu bir kurban bayram geçirmeniz dileğiyle. Mutlu bayramlar.

Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve huzur dolu günler dileriz. İyi bayramlar.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri doğru yoldan ayırmasın. Kurban bayramınız kutlu olsun.

Damağınızı ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran mutlu umutlu bereketli bir bayram dileriz.

Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramınızı kutlarım sizin ve ailenizin daha nice bayramlara erişmenizi dilerim.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Allah’ın nuruyla ümmetini selamlayan peygamberin şefaati hürmetine Kurban Bayramınızı kutlarım.

Kurban Bayramınızın neşeyle geçmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

Kalpler ancak Allah c.c. yi anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile Kurban Bayramınızı kutlarım.

Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarınız kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Bir damla ümit serpilsin yüreğine bir damla mutluluk dolsun günlerine bin bir duan kabul ve Kurban Bayramın kutlu olsun!

Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli bayram dilekleriyle.

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine mazlumların kurtuluşuna insanlığın huzur barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Tüm arkadaşların Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar sağlık başarı ve mutluluklar dilerim her şey gönlünüzce olsun!

Kurban Bayramınızın büyük bir mutlulukla gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğiyle iyi bayramlar!

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine mazlumların kurtuluşuna insanlığın huzur barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Rabbimin sevdiği sevdirdiği sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bu mübarek Kurban Bayramında kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin!

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun yüreğiniz coşsun Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

En delice esen seher yeli en güneşli günler en parlak gecedir mübarek bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu her şey umduğunuz gibi olsun.

Dostlukların pekiştiği kinin öfkenin unutulduğu merhametin ve sevginin her kulun yüreğine tebrik yazıldığı bayramınız kurbanı tebrik ederim!

Mübarek Kurban Bayramınızı eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Bayramlar berekettir umuttur özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun sevdiklerin hep seninle olsun Kurban Bayramınız kutlu olsun.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban Bayramınızı kutlarız!

Güzellik birlik beraberlik dolu daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katlı sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı olsun!

Küskünlerin barıştığı sevenlerin bir araya geldiği rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Birlik ve beraberliğimizi kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder mutluluklar dilerim!

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun makamın cennet hz. Muhammed (sav) komşun olsun günlerin mutluluk gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu sevgilerin birleştiği belki durgun belki yorgun yine de mutlu yine de umutlu yine de sevgi dolu nice kurban bayramlarına.

Öyle bir bayram gülüşü savur ki cokiyisozler.com göklere eski zamanlara gülücükler getirsin. Öylesine içten samimi gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mutlu bayramlar.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için insanlar vardır yalnız kalmamak için bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Bin damla serilsin yüreğine bin mutluluk dolsun gönlüne bütün hayallerin gerçek olsun duaların kabul olsun bu bayramda Kurban Bayramın mübarek olsun!

Bayramlar insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları barıştıkları kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban Bayramınızı kutlarım.

Kurban Bayramınız kutlu yüreğiniz umutlu umutlarınız atlı sevdanız kanatlı mutluluğunuz katlı sofranız tatlı mekânınız tahtlı ömrünüz bahtlı olsun!

Sevgi söze dolarsa dua olur dua Allaha ulaşırsa nur olur aynı yolda birleşen dualarımızın Nura dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allaha sonsuz şükürler olsun! Kurban bereketiyle bolluğuyla gelsin tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık