1. Anasayfa
 2. Dini Sözler

İftar Sözleri, İftar Mesajları, İftar İle İlgili Güzel Sözler

İftar Sözleri, İftar Mesajları, İftar İle İlgili Güzel Sözler
0

Sayfa İçeriği: İftar Mesajları 2021, İftar Sözleri Kısa, İftar Sözleri Anlamlı, İftar Sözleri Facebook, İftar Açma Sözleri, Güzel İftar Mesajları, Güzel İftar Yazıları

En güzel sözler sayfalarından birinde daha beraberiz. Biz size bu sayfada en güzel iftar sözleri hazır ettik. Bu güzel iftar sözlerini ve mesajlarını kısa mesajla yolla ya da sosyal medyada paylaş tercih senin ne yapmak istersen onu yap.

EN GÜZEL İFTAR MESAJLARI


Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.


İftar sofranız hızır sofrası olsun. Hayırlı iftarlar…

Ramazanın bereket üzerinize olsun en güzel iftarlarda buluşmak dileklerimle.

İftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.

Ramazanın nuru sofranıza yansısın tuttuğunuz oruçlar kabul olsun hayırlı iftarlar.

En bereketli ve güzel iftar anı sizinle olsun hayırlı ve güzel iftarlar.

11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.

Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı iftarlar.

Hayırlı güzel Ramazanlar bizlerin olsun güzel kazasız belasız virüssüz iftarlar dilerim.

Tuttuğunuz oruçlar Allah katında kabul olsun. Hayırlı iftarlar dilerim.

Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin, iftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.

Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, hayırlı iftarlar…

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim…

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar…

Güzel ayın güzel insanları sofralarınızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı Allah kabul etsin.

Ya Rabbim sen biz kullarının dualarını kabul hakkımızda hayırlısını nasip eyle. Âmin. Hayırlı iftarlar…

Şeamet dini, gayret dini ancak Müslümanlıktır. Hakiki Müslümanlık en büyük kahramanlıktır. Hayırlı iftarlar dilerim…

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların hayırlı iftarlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin hayırlı iftarlar.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için insanlar vardır dostluğu paylaşmak için. Hayırlı iftarlar dilerim…

Cenabı-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan ramazan ayınız mübarek olsun hayırlı iftarlar.

Ramazan ayının ilk iftarı ile gönlünüze huzur dolsun, sofranız bereketli  olsun. Ramazan ayınız ve İftarınız hayırlı olsun.

Aklını al başına gafil olma. Bu 2 kapılı handır. Gelen gider giden gelmez. Kimse kalmaz dünyada. Allah herkesi affede. Hayırlı iftarlar…

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak geçirmenin mutluluğu içindeyim bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah’a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı iftarlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli Ramazanda dualar edilmeli insanoğlu şükretmeyi bilmeli ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda her günü inci tanesi olarak yaşayalım soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim hayırlı iftarlar.

Ne yapıyorsan kendine huzur dolu imanın daima seninle olması dileğiyle ramazanın bereketi üstün de olsun hayırlı iftarlar dilerim.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum…

İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun. Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken edilen duaların ezan okunurken açılan orucun sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar…

Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

Susuz toprağın dikensiz gülün kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün güzellikler bu mübarek ayda sizinler olsun hayırlı iftarlar.

Ramazanın ilk günü ilk mesajım sana ilk olmak güzeldir bu hayatta bu ilki seninle yaşıyorum şuan bunu unutma hayırlı iftarlar diliyorum sevdiklerinle bu ramazanda.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Mübarek ramazan ayı kalbini o’nun yoluna koymaya ellerini o’nun dergâhına açmaya ruhunu doyurmaya kalbinin cokiyisozler.com gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar.

Günahsız kul olmak ve günahlardan arınmak için, bu güzel ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, hayırlı iftarlar.

Bulutlardan yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsun, her günün yağmurdan sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak birlikte ellerimizi Yaradan’a açıp dua ediyorsak ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

Bugün ramazan, bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar her şey, her şey bitti dediğin bir anda mübarek ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu iftarlar diliyorum…

Bembeyaz yağan bir kar tanesinin ne yaşanmış ise yaşansın geçmişin tün hatalarını örttüğü gibi ramazan ayının da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıç lara vesile olmasını dilerim hayırlı iftarlar.

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

Uçar , Kaçar , Zıplar :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir