1. Anasayfa
 2. Güzel Sözler

Oğluma Güzel Sözler, Oğluma Sözler

Oğluma Güzel Sözler, Oğluma Sözler
0

Sayfa İçeriği: Oğluma Güzel Sözler Kısa, Oğluma Güzel Özlü Sözler, Babadan Oğluma Güzel Sözler, Anneden Oğluma Güzel Sözler, Asker Oğluma Güzel Sözler, Yakışıklı Oğluma Güzel Sözler

Bu güzel sayfada sizler için oğlum için en güzel sözleri hazırladık. Sayfadaki oğluma anlamlı güzel sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

OĞLUMA GÜZEL ANLAMLI SÖZLER


Candan öteye bir can daha varmış onun adı da oğulmuş.


Hiçbir çiçek evlat kokusu kadar güzel kokmaz.

Meğer candan öte daha varmış. Ve onun adı evlatmış.

Evladımın ayağı taşa değse benim yüreğim kanar.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

Candan öteye bir can daha varmış onun adı da oğulmuş.

Seninle benim yüzüm de gülümseyişin mutluluğum sensin benim sevincim can özüm.

Benim gönlümün ilk eri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum.

Ayakta duracak halim yokken hayatta duracak nedenlerim var benim ben anneyim evlatlarım var benim.

Benim ışık saçan gözlerimsin sen, yüzümde beliren gülümseyiş sevincimsin sen. İyi ki varsın oğlum

Bazı sevdalar vardır ki ne bir karşılığı ne bir beklentisi olur. Tıpkı bir annenin ve babanın evladına duyduğu sevda gibi.

Sen benim bu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamımın kaynağı mutluluğumsun, sen benim canım evladımsın.

Benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığım şimdi bu mesajı okuyan canım oğlumdur. Seni çok özledim yakışıklı oğlum.

Sen başarınla bizleri gururlandırdın, Allah’ım sana daha bunun gibi nice başarılar elde etmek nasip etsin. Tebrikler aslanım.

İlk sende tattım evlat aşkını, mutlu ettin sen beni güldürdün yüzümü. Kokunda buldum ben mutluluğu, seni ben çok sevdim oğluşum.

Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim.

Sen benim geceleri ay kadar parlayan, gündüzleri güneş kadar ışıldayanımsın. Sen benim canım, cananımsın. Seni çok seviyorum oğlum.

Tekrar çocuklar gibi olmamız yerine getirilemeyecek bir taleptir; ama en azından çocukların bizler gibi olmasını önlemeye çalışabiliriz.

Karşılık beklenilmeden, yıllar değil asırlar geçse bile unutulmayacak tek aşk annenin oğluna olan aşkıdır. Seni çok seviyorum aslan parçam.

İnsan evladına olan sevgisinde karşılık beklenmez, bu sevda yıllar geçse bile asla unutulmaz. İnsan nasıl canını unutabilir ki canım oğlum.

Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış. Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Seni özledim yakışıklım.

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra oğlun aklına gelir hiçbir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

Sarıldığım umudum düşlerim, hayallerim, yarınımsın sen, yüzümün gülümseme sebebisin sen. Bir ömür gülsün senin o güzel yüzün da tatlıdır senin bir sözün.

Benim cennet kokulu oğlum sen gecemi aydınlatan ay ışığı doğruya giden yolum oldun. Hayatıma girişin ile tanıştım mutlulukla ve seninle güldüm.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar. Mevla’m seni korusun canım oğlum.

Seni sevdikçe sevesim, öptükçe öpesim, kokladıkça içime çekesim geliyor. Seni bir an yanımdan ayırmadan her an göresim geliyor. Seni çok özledim oğlum.

Benim senin gibi bir evladım var ya ben bu hayattan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah’ım sana acı çektirmesin, daima doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmak nasip etsin.

Sen annesine, babasına layık bir evlat olarak yaşadın. Allah’ım da senin evlatlarını sana layık olarak yetiştirmek ve yaşatmak nasip etsin. Mevla’m seni korusun.

Seni bize veren Rabbime binlerce şükürler olsun. Senin gibi bir evladı bize nasip ettiği için ne kadar şükür etsem azdır. Allah’ım senin acını bize göstermesin canım oğlum.

Canım oğlum, umarım bütün hayatın mutluluk, başarı ve sağlıkla geçer. Öyle tatlı bir çocuksun ki anlatamam. Seninle tüm hayatım boyunca gurur duyarız umarım.

Benim oğlum bana en güzel çiçekleri göndermiş ve altına da annem diye yazmış. Teşekkür ederim canım oğlum ama benim yanımda senin kokun hiçbir çiçeğin yerini tutmaz.

Hayatıma geldin bana mutluluk verdin. İyi ki böyle yakışıklı bir oğlum var dedim. Mutluluk verdin bana güldürdün yüzümü. Bir ömür Rabbim senin güldürsün yüzünü.

Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel göz, yanağımda imzandır öpücüklerin. Sen en güzel fotoğrafım, sen güzel kitabım, sen en güzel iki hecem. Sevgim, neşem, gülüm, oğlum.

Söz vermiştin bize sizin için başaracağım diye ve yaptın da. Seni canı gönülden tebrik ediyorum oğlum. Yüce Mevla başarılarını muvaffak eylesin. Yolun, bahtın açık olsun.

Sen benim canımsın, ciğerimsin, cokiyisozler.com ben seni yarın nasıl başkalarının kollarına teslim edeceğim, sensiz nasıl yaşayacağım şimdiden sensizliği düşündükçe deli oluyorum. Seni çok seviyorum canım oğlum.

Bu mesaj kraliçeden canından çok sevdiği prensine gönderilmiş olup içeriği sevgiyle doldurulmuştur. Annesinin oğlunu çok özlediğini, yüreğinin dayanamaz olduğunu anlatmak için gönderilmiştir.

Canım oğlum. Allah’a hakiki kul ol. Ömrün boyunca Allah’ın sevdikleri ile beraber ol. Her zaman önderin ve rehberin Hz. Muhammed Sav olsun. Hz. Ebubekir gibi sadık ol. Hz. Ömer gibi adaletli ol. Hz. Osman gibi edepli ol. Hz. Yusuf gibi temiz yüzlü ol. Hz. Ali gibi alim ol. Hz. Hamza gibi cesur ol. bedrin kahramanları gibi korkusuz ol. Onlar gibi efendimize sadık ol. Her gün güçsüzden fakirden mazlumdan yana ol. Vatana, dinine hizmet eden hayırlı salih bir evlat ol. Dilinden ve kalbinden tevhid eksik olmasın.

Mal, mülk, servet, şan, şöhret hepsi boş eğer var ise aslan parçası gibi bir oğlun. Seni seven, güldüğü zaman mutluluk dağıtan, yüreği sevgiyle çarpan oğlum var ya bundan daha büyük zenginlik ne olabilir ki benim için.

Benim doğum günün çok eskilere dayanır ama benim mutluluğum senin doğduğun günde başladı güzel oğlum. Sen dünyaya geldiğin gün bizim için yepyeni bir hayat başladı. Artık gecemiz, günümüz hep sen oldun. Seninle üzüldük, seninle ağladık, yine hep seninle güldük. Şimdi senin gitmen bize çok zor geldi. Hemencecik seni özledim, sanki bir gün değil de gideli bir yıl olmuş gibi geldi. Seni çok seviyorum kuzum.

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

Uçar , Kaçar , Zıplar :)

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir